جستجو کردن

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش اینستاگرام رایگان ۰ تا ۱۰۰ درآمدزایی

شما می توانید با شرکت در دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام به صورت حرفه ای فروشگاه خودتان را مدیریت کنید و با کار کردن در این شبکه اجتماعی، از فروش محصولات خود نهایت را لذت ببرید، این آموزش به صورت دسته بندی شده و مرحله به مرحله می باشد.

پس همین الان شروع کنید...

بخش اول

آموزش مبتدی تا پیشرفته

جلسه اول

در جلسه اول به این می پردازیم که اینستاگرام چیست و چه قابلیت های به خصوصی دارد که بتوان با آن فروشگاه خود را مدیریت کنیم.

آموزش پایه

9 دقیقه

جلسه دوم

در جلسه دوم این آموزش به شما مراحل راه اندازی یک کسب و کار استاندارد در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم تا با در آینده مشکل مواجه نشوید.

آموزش پایه

16 دقیقه

جلسه سوم

در جلسه سوم به شما آموزش می دهیم که چگونه یک پیج را از 0 تا 100 به صورت حرفه ای بسازید تا به شکل یک صفحه کسب و کار ساخته شود.

آموزش پایه

12 دقیقه

جلسه چهارم

در جلسه چهارم به تولید محتوای یونیک می پردازیم تا به صورت اصولی بتوانیم تولید محتوا کنیم و از نرم افزارهای کاربردی نیز استفاده کنیم.

آموزش پایه

19 دقیقه

جلسه پنجم

در جلسه پنجم به تبلیغات استاندارد و به صرفه می پردازیم که کجا تبلیغ کنیم، چگونه تبلیغ کنیم و یا قبل از تبلیغات چه کاری را انجام دهیم.

آموزش پایه

13 دقیقه

جلسه ششم

در جلسه ششم یا بهتره بگم مهمترین جلسه به فروش محصول به صورت کامل می پردازیم مثلا به نحوه برگزاری کمپین فروش و مشابه آن اشاره می کنیم.

آموزش پایه

21 دقیقه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا یکی از راه های زیر را انتخاب کنید

اطلاعات خودتان را با دقت وارد کنید

فرم شما با موفقیت ارسال شد

منتظر تماس کارشناسان ما باشید