جستجو کردن

399.000 تومان رایگان

پیشرفت دوره تا به امروز
رشد پیج ها 67%
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

افراد موفق در این دوره

نظر کسانی که از خدمات ما استفاده کردند

امروزه برای کسب درآمد از اینستاگرام باید هزینه های زیادی را جهت یادگیری این سیستم بپردازید اما ما آن را برای شما رایگان قرار دادیم.

با پیشرفت تکنولوژی همه ما دیدیم که چگونه کسب و کارهای حضوری به سمت اینترنت روی آوردند و تبدیل به فروشگاه غیرحضوری شدند.

هدف از انتخاب این نوع کسب و کار فروش و برندسازی بیشتر آن فروشگاه و حتی محصولاتشان بود که همه ما این تغییر را احساس کردیم.

چرا باید ما کسب و کار خود را آنلاین کنیم؟ زیرا باعث می شود افراد بیشتری ما و محصول ما را ببینند که همین امر باعث فروش بیش از حد می شود، حالا چه کسی از فروش بالا ناراضی است!

ما قبل از اینکه به کسب و کار آنلاین روی بیاوریم بهتر است به چندین سؤال پاسخ دهیم که این سؤالات را اینجا از شما می پرسیم آیا می توانید:

  • هر روز تولید محتوا بکنید؟
  • به مدت 3 الی 6 ماه صبر کنید تا به درآمد برسید؟
  • 40 درصد درآمدی را که کسب می کنید خرج تبلیغات کنید؟

اگر پاسخ شما به این 3 سوال اصلی بله است، من به شما تبریک می گوییم زیرا می توانید تبدیل به یک فروشنده حرفه ای در اینستاگرام شوید.

کسب درآمد از اینستاگرام با تولید محتوا

منظور ما برای کسب درآمد از اینستاگرام با تولید محتوا این نیست که به ازای هر بازدید پولی را دریافت کنید (مانند یوتیوب) بلکه با تولید محتوا و معرفی محصولاتتان می توانید درآمد بیشتری را نسبت به آن داشته باشید.

برای تولید محتوا باید 3 اصل مهم را رعایت کنید مثل:

  • تولید محتوای هدفمند

قبل از تولید این نوع محتوا حتماً هدف خود را داشته باشید، مثلاً من می خواهم با این محتوا فالوور جذب کنم، بفروشم یا هر دو آن می تواند باشد.

  • تولید محتوای مناسب

از محتوای های زرد دوری کنید، یعنی دروغ به مخاطب خود تحویل ندهید که فروش بیشتر یا بازدید بالا داشته باشد مطمئن باشید که با مرور زمان از بین خواهید رفت.

  • تولید محتوای ترند

تفاوت محتوای مناسب و ترند این است که مثلاً از موسیقی که در آن هفته یا ماه بیشترین پخش را دارد استفاده کنید و از محتوای ترند الهام بگیرید.

کسب درآمد از اینستاگرام برای نوجوانان

می دانستید کسب درآمد از اینستاگرام حتی برای نوجوانان مناسب است زیرا آنها ذهن بسیار خلاقی دارند و می توانند از این شبکه اجتماعی درآمدهای خوبی را کسب کنند.

نمی خواهم اسم فردی را در این مقاله بنویسم که مبادا فکر کنید تبلیغ آن نوجوان را می کنم اما با یک جستجو کوچک می توانید به این موضوع پی ببرید.

بیایید یک حساب و کتاب کوچک داشته باشیم، اگر ما تعداد کاربران اینستاگرام را 40 میلیون نفر در نظر بگیریم و بخواهیم تنها فقط به 1 درصد این عدد یعنی 400 هزار نفر یک محصول با سود خالص 100 هزار تومانی را بفروشیم عدد 40.000.000.000 میلیارد تومان را می توانیم کسب کنیم.

حالا سؤال اینجا است که آیا واقعاً می شود! در پاسخ به شما می گوییم که بله هیچ کاری نشد ندارد اما به شرط اینکه آن را یاد بگیریم و به آن عمل کنیم.

کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور کم

کسب درآمد از اینستاگرام نیز با فالوور کم امکان پذیر است، اما چگونه چنین چیزی امکان پذیر است!

همیشه که نباشید سود ما از فروش محصولاتمان 100 هزار تومان باشد، بیشتر نیز می شود مثلا 5.000.000 تومان یا حتی بیشتر، بله درست است بیش از 5 میلیون تومان مثل همکاری در فروش ملک، خودرو و مشابه آن اما سوال اینجاست که با 500 فالوور هم می شود به این درآمد رسید؟

من به شما پاسخ می دهم که اگر نتوانید با 500 فالوور به درآمد برسید با 100 هزار فالوور هم به درآمد نمی رسید زیرا تکنیک های جذب، تبدیل و فروش رو به خوبی اجرا نمی کنید.

این تکنیک سه مرحله ای به این صورت اجرا می شود که ابتدا افرادی را جذب پیج خود می کنید سپس با تولید محتوا حرفه ای آن ها را تبدیل به خریدار می کنید و سپس می فروشید!

بله درست است در 3 مرحله که ما در دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام کامل و جامع در 6 جلسه بصورت تخصصی پاسخ داده ایم.

نیاز نیست در دوره های پولی شرکت کنید فقط کافی است تا در این 6 جلسه شرکت کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می توان از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید یا اینکه نمی توانید.

نتیجه گیری

اگر بتوانید در 3 مرحله به مخاطبان هدف خود محصول و یا خدمات خود را بفروش برسانید می توانید به 100 هزار نفر نیز بفروشید، پس ابتدا یاد بگیرید چگونه این مراحل را انجام دهید و سپس اقدام به کسب درآمد بکنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا یکی از راه های زیر را انتخاب کنید

ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

(لینک تمامی جلسات برای شما پیامک شد)

اطلاعات خودتان را با دقت وارد کنید

فرم شما با موفقیت ارسال شد

منتظر تماس کارشناسان ما باشید