جستجو کردن

بیل گیتس کیست؟ ثروت بیل گیتس به تومان

ویلیام هنری گیتس سوم (بیل گیتس کیست؟) بازرگان، برنامه نویس، سرمایه دار، کارآفرین و نیکوکار که ۱۴۱ میلیارد دلار ثروت دارد.
Picture of امین حسینی

امین حسینی

از کودکی علاقه زیادی به تکنولوژی مخصوصا برنامه نویسی داشتم که سایت امین حسینی را راه اندازی کردم

بیل گیتس انیمیشن

ویلیام هنری گیتس سوم (بیل گیتس) بازرگان، برنامه نویس، سرمایه دار، کارآفرین و نیکوکار که ۱۴۱ میلیارد دلار ثروت دارد.

در دنیای برنامه نویسی و حتی عادی برای یکبار هم اسم این فرد به گوشمان خورده و می دانیم چه ثروتی از این راه پیدا کرده است اما سؤال اینجاست که آیا ما به صورت کامل این فرد را می شناسیم!

بیل گیتس کیست

William Henry Gates III متولد 28 اکتبر سال 1955 است که در سیاتل به دنیا آمد و شرکت مایکروسافت را در سال 1975 با شریک خود پل آلن تاسیس کرد بیل گیتس تا سال 2022 ثروتی بیش از 106 میلیارد دلار داشت که امروزه نفر پنجم ثروتمندترین افراد جهان شناخته می شود، او دارای 2 خواهر است و پدرش که وکیل دادگستری یا بهتر بگم معروف ترین افراد شهر سیاتل بود که مادر بیل هم آموزگار مدرسه و عضو هیئت مدیره یونایتد وی اینترنشنال بود و یک نکته جالب اینکه مادر گیتس در امورات خیریه نیز فعالیت داشت.

بیل گیتس اهل کجاست

بیل گیتس در سیاتل که یکی از شهرهای واشنگتن است چشم به جهان گشوده این شهر یکی از بزرگترین شهرستان های Washington می باشد.

خانه بیل گیتس

خانه بیل گیتس با نام XANADU 2.0 در یک منطقه بسیار سرسبز بر روی تپه های مدینا واشنگتن است که بیش از 63 میلیون دلار خرج این ویلا کرده است، البته بیل این خانه را در سال 1988 با قیمت 2 میلیون دلار خریداری کرده است و بعد از 7 سال توانست این خانه را تبدیل به خانه رویایی خود بکند که امروزه یکی از بزرگترین بناهای تاریخی تا به امروز بوده است، مساحت این خانه 20.116 متر مربع است که واقعا یک متراژ بسیار عجیب است.

ثروت بیل گیتس به تومان

اگر بخواهیم ثروت بیل گیتس را به تومان حساب کنیم باید عدد 141.000.000.000 دلار را در دلار امروزه (70.000 تومان) است ضرب کنیم که عدد 9,870,000,000,000,000 تومان به دست می آید، این عدد بسیار زیاد است و واقعاً جالب است بدانید که گیتس نزدیک به 6 میلیون دلار معادل 420.000.000.000 تومان را صرف امور خیریه کرده است، درست است این فرد یکی از ثروتمندترین افراد جهان می باشد که بسیار فرد محترم و با شخصیتی می باشد.

نتیجه گیری

بهترین راه برای ثروتمندتر شدن به نظر من فروش خدمات از طریق اینترنت است همان طور که می دانید بیل گیتس با فروش خدمات در شرکت مایکروسافت توانست موفقیت مالی زیادی به دست آورد.

فهرست مطالب

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا یکی از راه های زیر را انتخاب کنید

اطلاعات خودتان را با دقت وارد کنید

فرم شما با موفقیت ارسال شد

منتظر تماس کارشناسان ما باشید