لوگو امین حسینی
جستجو کردن

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

آموزش اینستاگرام رایگان ۰ تا ۱۰۰ درآمدزایی

شما می توانید با شرکت در دوره رایگان کسب درآمد از اینستاگرام به صورت حرفه ای فروشگاه خودتان را مدیریت کنید و با کار کردن در این شبکه اجتماعی، از فروش محصولات خود نهایت را لذت ببرید، این آموزش به صورت دسته بندی شده و مرحله به مرحله می باشد.

پس همین الان شروع کنید...

بخش اول

آموزش مبتدی تا پیشرفته

جلسه اول

در جلسه اول به این می پردازیم که اینستاگرام چیست و چه قابلیت های به خصوصی دارد که بتوان با آن فروشگاه خود را مدیریت کنیم.

آموزش پایه

5 دقیقه

جلسه دوم

در جلسه دوم این آموزش به شما مراحل راه اندازی یک کسب و کار استاندارد در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم تا با در آینده مشکل مواجه نشوید.

آموزش پایه

5 دقیقه

جلسه سوم

در جلسه سوم به شما آموزش می دهیم که چگونه یک پیج را از 0 تا 100 به صورت حرفه ای بسازید تا به شکل یک صفحه کسب و کار ساخته شود.

آموزش پایه

5 دقیقه

جلسه چهارم

در جلسه چهارم به تولید محتوای یونیک می پردازیم تا به صورت اصولی بتوانیم تولید محتوا کنیم و از نرم افزارهای کاربردی نیز استفاده کنیم.

آموزش پایه

5 دقیقه

جلسه پنجم

در جلسه پنجم به تبلیغات استاندارد و به صرفه می پردازیم که کجا تبلیغ کنیم، چگونه تبلیغ کنیم و یا قبل از تبلیغات چه کاری را انجام دهیم.

آموزش پایه

5 دقیقه

جلسه ششم

در جلسه ششم یا بهتره بگم مهمترین جلسه به فروش محصول به صورت کامل می پردازیم مثلا به نحوه برگزاری کمپین فروش و مشابه آن اشاره می کنیم.

آموزش پایه

5 دقیقه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا یکی از راه های زیر را انتخاب کنید

اطلاعات خودتان را با دقت وارد کنید

فرم شما با موفقیت ارسال شد

منتظر تماس کارشناسان ما باشید